ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΝΕΑ

HTTA ΣΤΗ ΝΕΑΠΟΛΗ.

Με ένα κακό 2ο δεκάλεπτο, η εφηβική ομάδα ηττήθηκε εκτός έδρας από την HOOP στο κλειστό της Νεάπολης. HOOP – ΜΕΝΤ: 76-62 Δεκάλε

ΔΙΠΛΟ ΣΤΗ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ.

Άλλη μια νίκη σε εκτός έδρας αγώνα για την ομάδα μας, που αγωνίστηκε απέναντι σε έναν αντίπαλο πάντα μαχητικό και δύσκολ

ΜΟΝΟΙ ΤΡΙΤΟΙ.

Έχοντας προβάδισμα σε όλη την διάρκεια του παιχνιδιού, η ομάδα ανδρών κατάφερε να κερδίσει τον Κένταυρο Καλλικράτειας ε

ΝΙΚΗ ΜΕ ΚΑΛΗ ΑΜΥΝΑ.

Κάνοντας ένα εκπληκτικό αμυντικά παιχνίδι, ιδιαίτερα στην δεύτερη περίοδο που η ομάδα δεν δέχτηκε πόντο, οι έφηβοι επικ

ΕΥΡΕΙΑ ΝΙΚΗ.

Παρουσιάζοντας πολύ καλό θέαμα, η ομάδα ανδρών κατάφερε να πάρει μια ευρεία νίκη απέναντι στον Μαντουλίδη με σκορ 103-70. Τ

ΔΙΠΛΟ ΣΤΑ ΔΙΑΒΑΤΑ.

Η 4η αγωνιστική 2ου γύρου μας βρήκε στην έδρα του Ιωνικού με την ομάδα να έχει 4 ελλείψεις παικτών. Το βάθος του φετινού ρό