ΠΡΩΤΗ ΝΙΚΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΝΩΣΗ.

Την πρώτη νίκη πανηγύρισε το Εφηβικό της Ένωσης που κέρδισε εκτός έδρας τον ΑΟ Μαλακοπής. ΑΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ-ΕΝΩΣΗ ΤΟΥΜΠΑΣ: 54-55 Δεκάλεπτα: 11-14, 29-29,

ΝΙΚΗ ΣΤΗΝ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑ.

Ακόμα μια νίκη για τους εφήβους του συλλόγου, που νίκησαν εκτός έδρας την ομάδα του Κανάρη. Η ομάδα μας ήταν αρκετά αποδοτική στο κομμάτι τη

ΔΙΠΛΟ ΣΤΗ ΝΕΑΠΟΛΗ.

Αν και βρέθηκαν να χάνουν ακόμα και με 17 πόντους, το εφηβικό του συλλόγου κατάφερε να ανατρέψει το σκορ και να πάρει μια σημαντική νίκη στο γ

ΝΙΚΗ ΣΤΗΝ ΠΡΕΜΙΕΡΑ.

Με επιβλητική νίκη ξεκίνησε την 1η αγωνιστική του εφηβικού πρωταθλήματος, η ομάδα. Παίρνοντας καθαρό προβάδισμα από το 1ο λεπτό του αγώνα, έ

ΕΥΚΟΛΗ ΝΙΚΗ.

Εύκολο απόγευμα είχαν οι έφηβοι της ΜΕΝΤ, οι οποίοι επικράτησαν εκτός έδρας της ομάδας του ΜΑΡΑΘΩΝΑ με σκορ 40-70. Οι φιλοξενούμενοι μπήκαν απ

ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ ΣΤΙΣ ΝΙΚΕΣ.

Επιστροφή στις νίκες για τους έφηβους της ΜΕΝΤ, κόντρα στην ομάδα της ΑΟΜ Πυλαίας. Οι μπλε μπήκαν νωθροί στο πρώτο δεκάλεπτο και βρέθηκαν πί