Φύλλο Αγώνα Εφηβικού: Μ.Ε.Ν.Τ. – ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ 52-50

Άλλη μία νίκη για το εφηβικό μας τμήμα που κατάφερε να επικρατήσει σε ένα παιχνίδι που ήταν ντέρμπι καθ’ όλη τη διάρκεια του, με σκορ 52-50. Οι δύο ομάδες συμβάδιζαν στο σκορ σε όλο το ματς, με την ομάδα του coach Σερβιτά να δείχνει την απαιτούμενη ψυχραιμία και συγκέντρωση στα τελευταία λεπτά του παιχνιδιού και ενώ είχαν χάσει με τραυματισμό τον Γιάννη Γεωργιάδη, πήραν την νίκη.

Η νίκη αυτή είναι αφιερωμένη στον υπαρχηγό μας και του ευχόμαστε ταχεία ανάρρωση και επιστροφή στη δράση.

Χαρακτηριστική στιγμή η φωτογραφία που τραβήχτηκε από τα παιδιά της ακαδημίας μας.
Οι αθλητές της ομάδας μας πριν μπουν στον αγωνιστικό χώρο για το τελευταίο λεπτό της αναμέτρησης έχουν μαζευτεί πάνω από τον τραυματία συμπαίχτη τους για να δώσουν όλοι μαζί το ΖΝΤΟ.