ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΝΕΑ

O Mατέο Πάρις MVP της 7ης αγωνιστικής.

Ο Ιταλός πασαδόρος της ΜΕΝΤ Ματέο Πάρις αναδείχτηκε MVP της 7ης αγωνιστικής στο πρωτάθλημα Volleyleague ΟΠΑΠ. Ο Πάρις ήταν ο κορυφαίος της ομάδας τ

Νίκη στο Ωραιόκαστρο.

Σημαντική νίκη πέτυχε η ομάδα μας στην δύσκολη έδρα του Κεραυνού Ωραιοκάστρου. Ανατρέποντας το εις βάρος μας σκορ (1-2) και σε έναν αγώνα πού

ΜΕΝΤ …… είσαι !!!!!!.

Με μια εμφάνιση που άφησε πολλές υποσχέσεις η ομάδα μας πήρε μία πολύτιμη νίκη απέναντι στον περυσινό φιναλίστ του Πρωταθλήματος Εθνικό Αλ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΜΕΝΤ 3-0 (25-18, 25-13, 25-13).

Η ομάδα μας δεν τα κατάφερε απέναντι στο φαβορί για το πρωτάθλημα Ολυμπιακό και γνώρισε την πέμπτη ήττα στο πρωτάθλημα. Η ομάδα του Σπύρου Γ

6η αγωνιστική Ολυμπιακός-ΜΕΝΤ.

Συνεχίζει κανονικά την προετοιμασία της η ΜΕΝΤ για τον αγώνα με τον Ολυμπιακό ενώ ο τεχνικός της ΜΕΝΤ κ. Γκολίτσης Σπύρος έχει στην διάθεση

ΜΕΝΤ – Άρης 0-3.

Με τέσσερις ήττες σε ισάριθμα παιχνίδια, το ξεκίνημα του Άρη ήταν το λιγότερο άσχημο, ωστόσο την πέμπτη αγωνιστική ήρθε η ώρα για την πρώτη

Φιλική ισοπαλία ΜΕΝΤ-Ηρακλή.

Σε φιλικό που έγινε στο γυμναστήριο της ΜΕΝΤ η ομάδα της Τούμπας αναδείχτηκε ισόπαλη 2-2 σετ με τον Ηρακλή. Το 4ο σετ κρίθηκε στους 15 πόντους.