Παρακάτω μπορείτε να δείτε τα αποτελέσματα της κλήρωσης των λαχνων: ΠΡΟΣΟΧΗ: Τα δώρα δεν αλλάζονται και θα παραλαμβάνον

ΚΟΠΗ ΠΙΤΑΣ 2020.

Με επιτυχία πραγματοποιήθηκε την Κυριακή 16 Φεβρουαρίου 2020 η ετήσια κοπή πίτας του Συλλόγου. Την εκδήλωση τίμησαν με την

ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ ΗΤΤΑ.

Παρόλο που η ομάδα ξεκίνησε με ένα πολύ καλό 1ο δεκάλεπτο, τα επόμενα δύο ήταν απογοητευτικά (με επιμέρους σκορ 32-46). Έτσι,

ΝΙΚΗ ΓΙΑ ΤΟ ΑΝΔΡΙΚΟ.

Σταθερά στην 3η θέση για τους άνδρες του συλλόγου, που επικράτησαν του Απ. Καλαμαριάς, στο κλειστό της ΜΕΝΤ. Μετά από αυτό

HTTA ΣΤΗ ΝΕΑΠΟΛΗ.

Με ένα κακό 2ο δεκάλεπτο, η εφηβική ομάδα ηττήθηκε εκτός έδρας από την HOOP στο κλειστό της Νεάπολης. HOOP – ΜΕΝΤ: 76-62 Δεκάλε

ΔΙΠΛΟ ΣΤΗ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ.

Άλλη μια νίκη σε εκτός έδρας αγώνα για την ομάδα μας, που αγωνίστηκε απέναντι σε έναν αντίπαλο πάντα μαχητικό και δύσκολ